Novinky
Zprávy z OPEN GATE
v polovině listopadu, tedy přesně po uplynutí čtvrtiny tohoto školního roku k Vám putuje tradiční týdenní zpravodajství. Tentokrát netradičně již ve čtvrtek a mimořádně ze skotského Edinburghu.
Sapientia aedificavit sibi domum
Minulou středu podnikl OG Latin Club dlouho avizovanou exkurzi do Strahovské kláštera.
Experientia incrēdibilis aneb Neuvěřitelný zážitek
Ve středu 8. 11. 2017 jsme se s panem Tomáškem vydali do Strahovského kláštera. Konkrétně do jeho knihovny, která je dnes druhou nejstarší církevní knihovnou v Čechách. Knihovna se dělí na dvě části: Filosofický a Teologický sál.
Navštívili nás ze Singapuru a USA
V uplynulých týdnech měli naši studenti možnost setkat se s reprezentanty z Yale-NUS College (Singapur) a vybraných univerzit v USA.
Reportáž z FLOGu
KappaSpar si poradil s Buldoky a přeskočil je v tabulce.
Páteční zprávy z OPEN GATE
je za námi první dekáda listopadu a s ní přichází jubilejní desáté páteční shrnutí. Typicky podzimní počasí pokračuje, většinou zataženo, mrholení, občas déšť či mlha. Naštěstí nás již nepotkala žádná vichřice a s ní spojené výpadky energie.
Fotogalerie
Sportovní odpoledne
Koleje OG uspořádaly sportovní odpoledne, které završila uvítací vatra.
Open Gate 2.18
Svěže vypadající učitelé i vyšechny třídy naší školy na začátku září. Open Gate model 2018.
Zahajovací assembly
Fotoreportáž ze slavnostního zahajovacího assembly ve sportovní hale.
Třídní fotografie ZŠ
Nové uniformy nám sluší.
Prvňáci mají za sebou svůj první školní den
Máme za sebou první den! PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN! Mnozí byli nervózní, ale všichni natěšení a usměvaví a po chvilce i uvolnění.
Tercie B v Srbsku
Fotografie z třídního výletu tercie B.