Hampejsová Jiřina

učitelka českého jazyka pro studenty s OMJ, asistentka pedagoga – Learning support centre, metodička prevence pro gymnázium a Pedagogicko-psychologickou poradnu

E-mail: hampejsova@opengate.cz
Telefon:

V Open Gate Jiřina pomáhá studentům s doplněním testů a látky, které zameškali během své absence, v klidném prostředí Learning Support Centre. Jako školní metodik prevence se snaží, aby nenastaly problémy. Metodicky podporuje studenty i učitele.

Vzdělání

2013-2015 | Vysoká škola Karlovy Vary, obor sociálně právní činnost

2009-2012 | Trivis Střední škola veřejnoprávní a vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení obor: Prevence kriminality

2005-2009 | Střední pedagogická škola Beroun Obor: Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Praxe

Při studijích se Jiřina věnovala práci v mateřské škole, zejména práci s nejmenšími dětmi. Vyzkoušela si práci v oblasti advokátní kanceláře. Následně se opět začala věnovat práci ve školství na pozicích asistent pedagoga na 1. i 2. stupni základní školy, vychovatelka ve školní družině a třídní učitel na 1. stupni ZŠ na což s láskou vzpomíná.

Koníčky

Ve volném čase ráda cestuje, čte, chodí do divadla, na výstavy a koncerty. Poznává nové lidi, leze po ferratách a objevuje krásná místa v přírodě.