Johnson Jordan

učitel angličtiny na ZŠ

E-mail: johnson@opengate.cz
Telefon: +420 607 056 377

Jordan se narodil a vyrostl v Brooklynu v New Yorku. Do Prahy se rozhodl přestěhovat rok po získání bakalářského titulu z velmi chladného a zasněženého místa ve státě New York. Během letních prázdnin Jordan rád cestuje do různých evropských zemí.

Vzdělání

2018, CELTA, akreditováno Cambridge University 

2012 - 2016, Binghamton University, bakalářský titul v oboru ekologie s vedlejšími obory pedagogika a filmová studia

Praxe

Po ukončení studia na Binghamtonské univerzitě absolvoval tříměsíční stáž v Americkém muzeu námořní historie. Pracoval v oddělení programů pro veřejnost se zaměřením na práci s veřejností a vzdělávání. Následně pracoval Jordan pro newyorský odbor hygieny jako specialista na osvětu a vzdělávání v rámci celoměstského programu recyklace organických látek. V polovině roku 2018 se Jordan rozhodl věnovat kariéře v oblasti vzdělávání na plný úvazek a  přestěhoval se do Prahy, aby mohl začít svou cestu. Přijel v srpnu 2018 a od té doby pracuje pro veřejnoprávní dvojjazyčný vzdělávací program v Praze 6. Od roku 2023 je členem týmu Open Gate.

Koníčky

Jordan rád plave a občas se vydá na pěší túru. Rád také čte a píše, sleduje filmy a o letních prázdninách cestuje (nejčastěji do Itálie). Před několika lety Jordan zachránil kotě a nyní je z něj dospělý kocour jménem Binx.