Novinky

Kvarta, kvinta, Driežda

Kvarta, kvinta, Driežda

Němčináři na Mikuláše vyrazili ke kurfiřtovi.

OG Science Fair 2017

OG Science Fair 2017

Jaký je váš nejoblíbenější cheeseburger? A neříkejte mi, že jste nikdy cheeseburger nejedli. Slyšeli jste někdy o tom, že výrobky z řetězců rychlého občerstvení mají v sobě strašně moc chemikálií, tak moc, že nikdy neshnijí? No, věřili byste tomu?

Vánoční laťka

Vánoční laťka

Reportáž Václava Růžičky o výletu do Čelákovic, kde se konala „Vánoční laťka“, závod ve skoku vysokém.

Olympiáda lidských práv

Olympiáda lidských práv

Na začátku prosince proběhlo finálové kolo prestižní esejistické soutěže s hlavním tematickým okruhem týkajícím se lidských práv. Z přibližného počtu 1 400 účastníků bylo v nominačním kole vybráno 60 nejlepších soutěžících. Mezi dva finalisty byli vybráni i dva studenti z Open Gate, Matyáš Bosák a Sára Latif.

Vánoční Drážďany

Vánoční Drážďany

Byl sníh a mráz, správný čas na to se zachumlat do peřin

Páteční zprávy z OPEN GATE

Páteční zprávy z OPEN GATE

Na pondělním ranním assembly kolegyně Petra Dobešová představila tvůrce nového plánovacího a motivačního diáře a ti pohovořili nejen o své myšlence a produktu, ale též o svých předešlých studiích a cestě k rozhodnutí o samotném podnikání.

Fotogalerie

Mikulášský volejbal

Mikulášský volejbal

Volejbalový turnaj ovládla ZÁKLADKA. Zase.

Divadlo LOKVAR

Divadlo LOKVAR

Soubor divadla v Dlouhé k nám přijel a zahrál nám představení "Tatínek není k zahození".

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

V tomto školním roce poprvé se konal Den otevřených dveří. Další plánujeme ve čtvrtek 24. ledna 2019.

85. Velká kunratická

85. Velká kunratická

Správné držení těla - to není jen tak!

Správné držení těla - to není jen tak!

V úterý jsme se v rámci dramaťáku přenesli do daleké Číny a společně s místním rolníkem objevovali kouzla našeho těla.

Slavnostní assembly ZŠ s Nicole Dostálovou

Slavnostní assembly ZŠ s Nicole Dostálovou

Úterní slavnostní oáza v divadle školy se opět nesla v duchu „Pošli to dál“.