Novinky
Sportovní den v Troji
Studenti obou tříd se postupně vydali do Tróji, aby se naučili pádlovat a lézt po stěně.
Hlavně nepustit pádlo aneb Sexty na vodě
S blížícím se koncem školního roku se kromě pololetek kupí i výlety a v náročné sextě to není výjimkou. Vodácký kurz může znít jako vítané rozptýlení od všech školních povinností, nutno ale říci, že nám paní Gnadová ani pánové Klauz a Michalik příliš relaxace nedopřáli.
Zážitky z astronomické olympiády
Astronomická olympiáda byla jedna z mnoha olympiád, které jsem tento rok absolvoval, ale musím říci, že dostat se do finálového kola této soutěže byl opravdu zážitek.
Páteční zprávy z OPEN GATE
Až si budete třeba po letech číst tyto řádky, možná tomu neuvěříte, ale již dva měsíce máme téměř léto, teploty opět ke třiceti, slunečno a bohužel zde též poměrně sucho.
Holky z kvinty mají umělecké střevo
Magdalena Vyšanská a Dasha Rodina se zúčastnily finále soutěže „Máš umělecké střevo?“ a dokázaly, že ho rozhodně mají.
Fotogalerie
Vánoční večeře a besídka ZŠ
V pondělí 18. prosince se konala vánoční večeře a besídka základní školy Open Gate.
Flamenco není tango a tapas nejsou tacos
Studenti španělštiny z kvarty a sexty se dozvěděli více o španělské kultuře
Latiníci v knihovně Strahovského kláštera
Minulou středu podnikl OG Latin Club dlouho avizovanou exkurzi do Strahovské kláštera. Zdejší latinská knihovna se vedle známější klementinské počítá mezi největší v ČR.
Sítotisk
Kvarta B na workshopu v říčanském muzeu.
Topinka day
Ne toast, ale opravdická topinka z našeho chleba, byla tématem dalšího „deje“