Novinky
Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ
Předposlední pozdrav ze základní školy v tomto školním roce je zde. Oborové prezentace jsou za námi a čeká nás vysvědčení.
Sekundánská polednice
Asi každý, kdo absolvoval českou základní školu, se zpaměti učil Erbenovu Polednici. Jak taková polednice ale vypadá? Sekundáni popustili uzdu své fantazii.
Vyhlášení výsledků přijímacího řízení do 1. ročníku osmiletého studia
Vážení a milí uchazeči, rodiče, zákonní zástupci, zveřejnili jsme výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021.
Pravidelný páteční pozdrav ze ZŠ
Do konce školního roku nám zbývají dva týdny, přesto jsme nezaháleli. Páťáci mají za sebou přijímací zkoušky a ve všech třídách naší-vaší školy probíhají oborové prezentace.
Páteční zprávy z gymnázia
Maturanti obdrželi hodnocení didaktických testů společné části letošních maturit. Už jste si asi všimli příspěvku na FB, takže jen připomínám - z angličtiny tradičně téměř 100 % a z češtiny 80 %, tudíž také standardní výsledek.
Základní škola | mimořádné ředitelské volno 26. 6. 2020
Na pátek 26. června vyhlásila ředitelka školy pro Základní školu mimořádné ředitelské volno.
Fotogalerie
Improzápas
Proti sobě nastoupil náš tým L.I.K.E. proti Improstoru z Plzně.
Maturitní ples 2017
V Národním domě na Vinohradech se konal maturitní ples Open Gate.
OG Cup 2017
Florbalový turnaj potřetí za sebou vyhrál tým Gymnázia Teplice.
Dobrej člověk je především dobrej běžkař
Co, kdo, kde, kdy, proč? Běžkařský výcvik; sekunda A, B, Gnadová, Michalik, Hanzálek, Chytrý a Kašpar; Zadov na Šumavě; 16. - 20. ledna; protože jak bylo napsáno v titulku, dobrej člověk je především dobrej běžkař.
Krátká vánoční vzpomínka
Také máte pocit, že jsme vánoční svátky slavili už dávno?
Mise Biatlon podruhé
Mise Biatlon podruhé