Novinky

Jak jsme reprezentovali v Olympiádě v českém jazyce?

V Brandýse nad Labem tradiční Olympiáda v českém jazyce. Do okresního kola se probojovala čtveřice soutěžících, z důvodu nemoci byla naše důvěra vložena na bedra pouhé trojici z nich – Sáře Poštulkové, Martinu Kábrtovi a Ondřeji Marečkovi.

Okresní kolo zeměpisné olympiády

Sestry v triku se jmenovkou Poštulková na zádech zdatně reprezentují Open Gate v zeměpisné olympiádě.

pIšQworky na Open Gate – je dobojováno

Bohužel ani v letošním roce nebude mít OG své reprezentanty v celorepublikovém finále turnaje v piškvorkách.

Debatéři vrací úder

Po loňských úspěších v debatní lize, které skončily až těsně pod metou nejvyšší, tedy na druhém místě, se debatéři z Open Gate rozhodli nic nepodcenit a vrhli se do letošní sezóny s vervou ve vynikající formě.

Tým OG postupuje do krajského kola v pIšQworkách

Studenti Open Gate opět sestavili tým do soutěže „pIšQworky“, pořádané občanským sdružením Student Cyber Games.

OG opět boduje: vicemistři Evropy!

V minulém týdnu byli Šimon Podhajský a Václav Soukup součástí čtyřčlenného týmu národní reprezentace, který na open debatním mistrovství Evropy ve Stuttgartu postoupil jako první český tým v historii až do finále.

Fotogalerie

Run and Help

Run and Help

Jedná se o společnou iniciativu naší komunity. Oslavujeme tím naše zdraví a možnost pohybu a zároveň myslíme na ostatní.

Fotoreportáž z přijímacích zkoušek

Fotoreportáž z přijímacích zkoušek

Zájemci o studium na našem gymnáziu si v areálu užili celý den.

Návrat studentů z prim a sekund k prezenčnímu vzdělávání

Návrat studentů z prim a sekund k prezenčnímu vzdělávání

Aktuální nařízení MŠMT nám umožnilo návrat prim a sekund do školních lavic. Pobyt ve třídě i mimo ni si studenti užívají naplno - a my s nimi.

Návrat žáků základní školy do lavic

Návrat žáků základní školy do lavic

Děti ze základky se přesunuly od svých monitorů do školních lavic a každý den si naplno užívají.

Art project "LAND-ART, PERFORMANCE, COMMENT OF A PLACE"

Art project "LAND-ART, PERFORMANCE, COMMENT OF A PLACE"

„Příroda je dílo vesmíru, umění však dílem člověka.“ Karel Čapek

Předávání vysvědčení v první třídě

Předávání vysvědčení v první třídě

U nás žáci nechodí do školy proto, aby byli hodnoceni, ale jsou hodnoceni proto, aby se mohli ve svém učení posouvat.