Novinky

Charitativní akce Food for life

Charitativní akce Food for life

Během odpoledních třídních schůzek se v OG konal projekt Food for life. Byl to projekt, kterým jsme chtěli podpořit nadaci Kapka naděje, pomáhající dětem s rakovinou.

Olympiády v plném proudu

Olympiády v plném proudu

Open Gate zná jména postupujících do okresního kola dějepisné a češtinářské olympiády.

Páteční zprávy z OPEN GATE

Páteční zprávy z OPEN GATE

Další pátek je zde a s ním samozřejmě nejnovější zprávy nejen z Babic. Počasí je celý týden tak na sezení s dekou u kamen, vlhko, tmavo, lezavo, ale my jsme samozřejmě nezaháleli.

​Pokračoval FLOG

​Pokračoval FLOG

Na plný plyn i na půl plynu zvládli buldoky a dotáhli se na čelo tabulky.

Kurz první pomoci

Kurz první pomoci

Reportáž Vaška Růžičky o kurzu první pomoci v Open Gate

​Školní časopis roku 2017 aneb Proč si příště přinést extra kufr na ceny

​Školní časopis roku 2017 aneb Proč si příště přinést extra kufr na ceny

Již poněkolikáté se delegace studentů reprezentující školní „trojnoviny“ OG Chronicle, OG NOTes a KrOGniku vydala na předávání celostátních cen za nejlepší školní časopis. Tak jako v minulých ročnících, i tentokrát jsme do soutěže pro „časopisy“ přihlásili naše školní noviny, nicméně tato indispozice nám nebyla ani trochu na obtíž a nezabránila nám zaujmout nejvyšší pozice v mnoha kategoriích.

Fotogalerie

„Občanka“ trochu jinak

„Občanka“ trochu jinak

Kvintáni mají za sebou první část multidisciplinárního projektu pojmenovaného Vznik a vývoj české státnosti. Podívejte se na pár fotografií.

Když se galerie promění v umělecký ateliér plný nepořádku

Když se galerie promění v umělecký ateliér plný nepořádku

Studenty ze sekundy jsme vzali na exkursi do prověřené a klasické velké galerie Rudolfinum.

Když se učitel vzdělává

Když se učitel vzdělává

Prohlédněte si fotografie Petry Šedivé z IB školení v Amsterodamu.

Jak jsme vyhráli lístky do kina

Jak jsme vyhráli lístky do kina

Na konci minulého školního roku vyhlásilo knihkupectví Luxor „Velkou obrázkovou soutěž“, do které měly děti posílat obrázky svých literárních hrdinů. Na OG se soutěže zúčastnili žáci obou tehdejších sekund. Ne všichni nakonec své obrázky zaslali, ale z těch, kteří odvahu našli, nakonec uspěli mezi třinácti ohodnocenými pracemi čtyři naši kreslíři: Viki Hložková, Yannick Borovič, Ema Bažantová a Tonda Bawia.

Open Gate 2017 / 2018

Open Gate 2017 / 2018

Tak tohle jsme my. Open Gate, model 2017. Pěkná sbírka. Prohlédněte si fotografie jednotlivých tříd i učitelského sboru.

Slavnostní assembly

Slavnostní assembly

Školní rok 2017 / 2018 byl slavnostně zahájen. Podívejte se na výběr fotografií.