Novinky
Sladkého potěšení není nikdy dost
Studenti, kteří zůstali o víkendu na kolejích, navštívili Prague Candy Festival.
VENI, VIDI, VICI
Pro OG Debate club se už stává tradicí každoročně obhajovat prvenství v debatování jak v českém jazyce, tak hlavně v anglickém.
Páteční zprávy z OPEN GATE
tak se k nám včera večer vrátilo jaro a konečně trochu sprchlo. Pro Vaši informaci, opravdu nejsem nijak posedlý počasím, jen Vás všechny rád a pravidelně informuji, neb máme samozřejmě i čtenáře v jiných podnebných a časových pásmech.
Juniorský maraton
Juniorský maraton se běžel 23. 4. v pražské Stromovce. Tohoto štafetového závodu se zúčastnili čeští středoškoláci a jejich učitelé a my jsme na okruhu o délce 2100 metrů samozřejmě nesměli chybět
Česká kina ovládá Havelkův Hastrman, OG sekundánský Vodník
Nejspíše všichni školou povinní museli někdy recitovat verše ze sáhodlouhých Erbenových balad, u kterých se díky češtině 19. století plete nejen slovosled. I my jsme se zpaměti učili báseň Kytice. Už nás však nenapadá tolik tříd, které by mohly ztvárnit baladu dle svého uvážení.
Divadelní představení skupiny Holektiv
O tom, jak může vypadat spojení artistického umění, tance a divadla jsme se přesvědčili v La Fabrice spolu se studenty obou tříd sekundy.
Fotogalerie
Finále FLOGu
Ve finále porazily Bednářovy Klisničky Lukovi Vitluky 5:2, třetí místo obsadili Kašparovi Cipísci.
Velikonoce na kolejích
Třešničkou na dortu bylo hledání vajíček po areálu a luštění velikonočních křížovek.
Jarmark tradic
Na Jarmarku tradic vládla slavnostní atmosféra.
Run and Help 2017
Prohlédněte si fotografie z dalšího ročníku charitativního sportovního podniku Run and Help.
Swimming Cup
10th Junior Swimming Cup.
Silhanova x Scholzova x Eassey
IB Art Exhibition